Sanal Ofis Çözümleri

Yeni işiniz için merkezi sanal ofis ve yasal adresler.
Bize ulaşın

Hazır ofis hizmeti hakkında bilgi almak için;

Siz istediğiniz yerde çalışın ama firmanızın yasal bir adresi olsun istiyorsanız...

Yasal Adres

Firmanızın faaliyetleri için yasal adres temini.

Posta Kutusu

Adınıza posta ve kargoların adresinizde teslim alınması.

Toplantı Odası

Paketinize göre özel toplantı odası kullanım imkanları.

Sanal Ofis Ankara
Sanal Ofis Ankara

Sanal Ofis Nedir?

Girişimci olup kendi şirketini kurmak her insanın hayalidir. Genelde girişimci olarak home ofis veya dışarılarda bir yerde çalışıyorsanız, firmalar arası rekabetin yoğun olduğu günümüz şartlarında ofis kiralayarak yüksek maliyetler ile karşılaşmak istemiyorsanız, bütün bunların yanı sıra müşterilerinize yasal adres ve telefonlarınızın yer aldığını bir kartvizit vermenin ne denli önem arz ettiğinin de  farkındaysanız Sanal Ofis Ankara ile bütün sorunların üstesinden gelebilirsiniz.

Sanal Ofis, fiziki bir ofis olmadan adres, kargo ve sekreterya hizmetlerinin yer aldığı bir ofis hizmetidir.

Ankara Sanal Ofis‘te şirketinizin merkezi bir adrese sahip olmasının da yanı sıra, profesyonel bir kadro tarafından şirketinize gelen özel çağrılar cevaplanır, posta ve kargolarınız adınıza alınır ve istediğiniz konuma teslim edilir.

Toplantı ya da misafir veya müşterilerinizin yasal adresinizde ağırlanması gerektiğinde, misafirleriniz adınızla sekreterya tarafından karşılanır, teknolojik altyapılı ve donanımlı toplantı odamızda ağırlanır.   

Sanal ofis mi tutmak istiyorsunuz?

Hemen ücretsiz olarak uzman danışmanlarımız ile görüşme sağlayın.
Hadi Başlayalım!

Bize Ulaşın.

İşinizi hızla kurmak, e-ticaret ile satış yapmak için bize ulaşın.
    reklam ajansı Ankara Reklam Ajansı Ankara Muhasebeci Ankara Muhasebeci Ankara Muhasebeci Ankara Muhasebeci Ankara Muhasebeci vergi uzmanı kosgeb danışmanlığı vergi cezası çözümü vergi danışmanı sgk uzmanı sgk teşvikleri tübitak destekleri ankara falcı ankara medyum online falcı süs bitkileri eğitimi ruhsal numeroloji eğitimi regresyon eğitimi aile dizimi eğitimi topraksız tarım eğitimi organik tarım eğitimi eğitimi zeytin yetiştiriciliği eğitimi mantar yetiştiriciliği eğitimi arıcılık eğitimi tıbbi mantar eğitimi topraksız tarım eğitimi ankara muhasebeci