Sanal Ofisler Yasal Kabul Edilir mi?

yasal adres ankara

Endişelenmeyin, kiralama sanal ofis yasal olarak kabul ediliyor mu? İşyeri kurulumu aşamasında Sanal Ofis Ankara üzerinde bir adresiniz olacaktır. Bir iş adresine sahip olacaksınız. Bu adresi tüm kamu kurum ve kuruluşlarına bildirebilirsiniz. Yine bu adres belediyeler, tüm özel sektörler, gerçek kişiler, tüzel kişilere yasal adres olarak edebilirsiniz.

Size atanan ve size iletilen adres, ilgili tüm devlet kurumları tarafından adres olarak kabul edilecektir. Karşınıza hiçbir engel çıkmayacak. Ayrıca formlar doldurup ilgili kurumlara başvurabilirsiniz. Başvurunun teslim yönü olumludur. Tamamlanacağından emin olabilirsiniz. Gerekli tüm yasal düzenlemeler kontrol edilmiş, tüm yasal düzenlemeler çerçevesinde bu kapsamda hizmet verilmiş ve sizlere sunulmuştur.

Sanal Ofislerde Personel Çalışır mı?

Bu konuda farklı ifade biçimlerinin ortaya çıktığı görülmektedir, öncelikle şunu belirleyelim ve personel kiralık ofis ortamlarında tutuluyor mu sorusuna geçelim, kiralık ofis hizmetini paket olarak alıyor musunuz, yoksa Ankara Hazır Ofis hizmetini paket olarak mı alıyorsunuz? Paket içerisinde bu adreste ofisinizin veya iş yerinizin hizmetlerini verecek personel bulunmaktadır.

Bu adreste telefon hizmeti, e-posta hizmeti, faks hizmeti ve benzeri hizmetler bulunacaktır. Sistemin bir parçası olarak isteğe bağlı olarak toplantı odalarını kullanma avantajına sahipsiniz. Bu hizmette ek personel veya personel almayacaksınız, aylık ödeyeceğiniz çok küçük bir miktar uzman personel yerleştirme hizmetini de içeriyor ayrıca bu personelin maaşını da ödemeyeceksiniz, tabi ki ticari özelliklerine göre ekipler oluşturacaksınız. aktivite alanı. Personel veya personel ile anlaşma yapabilirsiniz. Bu konuda kararlı olduğunuzu bilmelisiniz, oluşturduğunuz ekipler veya kiralamak istediğiniz personel ile sanal ofis hizmet kiralama arasında hiçbir fark yoktur.

Belki harika fikirleriniz var, kamu kurumlarıyla çalışmak, ihalelere katılmak, ihaleler kazanmak, para kazanmak, işinizi yürütmek, faaliyetlerinizi genişletmek ve büyük bir şirket konumuna yükselmek istiyorsunuz.

İşyerinizden müşteri ihtiyaçlarına cevap veren Mühendislik hizmetleri, ofis, profesyonel sağlık hizmetleri, hukuk hizmetleri vb. hizmetler sunmak isteyebilirsiniz. Sunulan sekreterlik hizmeti, onu çalıştırdığınız anlamına gelir. İşlemin sonuçlanması ile sorumlu devlet kurumlarına karşı yasal yükümlülüklerinizi yerine getirmiş olursunuz.

Bize Ulaşın.

İşinizi hızla kurmak, e-ticaret ile satış yapmak için bize ulaşın.