Şirket Kuruluşu Danışmanlığı

Firmanız için kuruluş danışmanlığı.
Bize ulaşın

Şirket kuruluşları hakkında bilgi almak için;

Şirketimi kurayım, rahatıma bakayım diyenler için.

Sanal Ofis Ankara
Sanal Ofis Ankara
sanal ofis ankara

Şirket Kuruluşu

Şirket kuruluşu, herhangi bir alanda ticari amaçlar gütmek isteyen kişi ve kuruluşlar için yapılması gereken ilk iştir. Çünkü ticari olarak faaliyet gösteren ve gelir elde eden her vatandaş, kurum, kuruluş T.C. devletine yasalar gereği vergi ödemek zorundadır.

Şirketler, bir şahıs işletmesi ya da çok uluslu bir anonim şirketi olsun, ticari hayata girmeden önce bu işlemleri yapmalıdırlar.

Şirket kurmak isteyen vatandaşlarımızın kuruluş işlemleri öncesinde ve sonra yapması gerekenler belli başlı şeyler vardır. Bunlar;

  • İş Planı Hazırlamak; Şirket kuruluşu yaparak ticari faaliyet yapmak isteyen kişi ve işletmelerin şirket kurmak için ilk yapılması gerekenlerin başında ilk iş olarak iş planının hazırlanarak netleştirilmesi gerekmektedir.
  • Faaliyet Alanını Belirlemek; Faaliyet yürütülecek alanları belirleyerek, ileride yürütülebilecek tüm alanlar göz önünde bulundurulmalıdır. NACE Kodu listesinden faaliyet alanları ile ilgili tüm bilgilere erişerek hızlı aksiyon alıp, şirket kuruluşunu gerçekleştirebilirsiniz.
  • Noter İşlemleri; Şirket kuruluşu yapmak için ise bir diğer işlem ise noter işlemleridir. Mali müşavire vekalet verilmesi, imza sirküleri ve imza beyannamesi tasdiki, şirket kuruluş türüne göre sözleşmelerin noterde onaylanması gibi işlemleri gerçekleştirmelisiniz.
  • İş Yeri Kiralama; Şirketinizin faaliyet çalışmalarını yürütmesi için bir yasal adrese ve bir konuma ihtiyacı vardır. İsterseniz sanal ofis, isterseniz evinizden isterseniz de kendi ofisinizden çalışabilirsiniz. Fakat firma faaliyetleri açısından bir adres göstermeniz ve belgelemeniz sorunludur.

Şirket mi kurmak istiyorsunuz?

Hemen ücretsiz olarak uzman danışmanlarımız ile görüşme sağlayın.
Hadi Başlayalım!

Bize Ulaşın.

İşinizi hızla kurmak, e-ticaret ile satış yapmak için bize ulaşın.